JA Vauxite

2nd Nov JA Template

آشنایی با ما

شرکت تولیدی پرچ نگین در پاییز سال 1384 با هدف تامين بخشی از نیازهای صنایع داخلی به پین و پرچ در زمینی به مساحت 2000 متر مربع در شهرک صنعتی فجر واقع در 8 کیلومتری غرب شهرستان گرمسار تاسیس و آغاز به کارنمود .

محصولات این شرکت مطابق با استاندارد های JIS-BS-DIN و با آلیاژهای مس ،برنج ،فولاد ،آلومینیوم و استیل تولید می گردد.

محصولات شرکت پرچ نگین بر اساس استانداردها به روش فرم دهی سرد (COLD FORMING) تولید می شود که دارای مزیت های زیر می باشد :

       سرعت بالا در تولید

       دقت و کیفیت یکسان قطعات تولیدی

       کاهش هزینه تمام شده و در نتیجه قیمت فروش

لازم به ذکر است چنانچه سفارش مشتریان گرامی به صورت خاص و غیر منطبق با استانداردهای ارائه شده باشد ، این شرکت قادر است محصولاتی مطابق با طرح و سفارش ارائه شده تولید نماید .

         ظرفیت تولید :

شرکت پرچ نگین تولیدات خود را با ظرفیت اسمی 100 تن در سال آغاز و اکنون این ظرفیت به بیش از 550 تن عملی در سال افزایش یافته است .

نموداررشدكمي محصولات طي سالهاي 84 الی 94 درذيل آمده است.

 

clp

 

 

        گستره تولیدات و محصولات :

این شرکت قادر به تولید انواع پین ها - پرچ ها ی کوبشی - قطعات محوری وبرخي پيچهاي خاص با مشخصات اوليه زيرمی باشد :

        پین ها :

کلیه پین ها از قطر 1.5 تا 10 میلیمتر وازطول 3 تا 65 میلیمتر قابل تولید می باشند که به سه قسمت تقسیم بندی می شوند:

       ساده

       آجدار

       سمبه نشان

      استپ پین

        پرچ ها :

کلیه پرچها ي باقطر 1.5 تا 11 میلیمتر و طول 4 تا 60 میلیمتردرشركت پرچ نگين قابل تولید می باشد که به شرح ذیل تقسیم بندی می شود

        پرچ های نیم سوراخ

        پرچ های بدون سوراخ

        پرچ های سوراخ راه بدر

        قطعات محوری :

کلیه قطعات تولیدی که به غيرازگل داراي 2 قطريا بیشتر باشند قطعات محوری خوانده می شوند . شرکت پرچ نگین توانایی تولید اینگونه قطعات از قطر 3 تا 14 میلیمتر (به غیر از بزرگترین قطر ) را دارا می باشد که به 2 قسمت تقسیم بندی می شود :

       قطعات محوری پله دار

       قطعات محوری 2 سر

        پیچ های خاص :

شرکت پرچ نگین توانایی تولید برخی پیچ ای خاص از M4 تا M10 را دارا می باشد که از این حیث نیز توانایی خدمت رسانی خود را به مشتریان عزیز اعلام می دارد .(برای آشنایی بیشتربا توانایی تولید این شرکت می توانید به منوی محصولات ما در همین سایت مراجعه نمایید )

         گواهی نامه ها :

شرکت پرچ نگین به پشتوانه تلاش و تجربه مدیران و پرسنل مجرب خود در سال 1386 موفق به اخذ استاندارد مدیریت کیفیت ISO9001-2000 از شرکت C.I.U.K انگلستان گردید . در سال 1387 این گواهی نامه با شرکت BRS آمریکا تمدید گردید و در سال 1390 به منظور به روز رسانی و همچنین رعایت الزام استاندارد مدیریت کیفیت ISO9001-2008 این شرکت موفق به اخذ کواهینامه ISO9001-2008 از شرکت AUDIT PEOPIE گردید .

 


 

         خطوط تولید:

        کشش و سایزینگ :

به منظور تحت کنترل در آوردن کیفیت مفتولهای از جنس فلزات رنگین شامل مس ،برنج ، آلومینیوم به عنوان مواد اصلی تولید پرچ ، این شرکت در سال 1386 اقدام به طراحی و ساخت دستگاه کشش روغن خنک نمود که توانست با این اقدام گام مهمی در بهبود کیفیت تولید این نوع محصولات بردارد .

        آنیل وعملیات حرارتی :

از آنجایی که پس از عملیات کشش و سایزینگ و تولید پرچ ، تنشهای پسماند درمفتول ها و پرچ های تولیدی ایجاد می شود واحد فنی مهندسی شرکت پرچ نگین برآن شد تا با طراحی و ساخت کوره نسبت به رفع مشکل فوق اقدام نماید . بدین منظور در سال 1386 اقدام به ساخت کوره عملیات حرارتی متناسب با خواسته هاي درون سازماني خود نمود .

        پین ها وپرچها :

شرکت پرچ نگین قادر به تولید انواع پین ها و پرچ ها ی کوبشی می باشد که توضیحات تکمیلی آن در بخش کستره تولیدات و محصولات آمده است .

        قطعا ت محوری و پیچ های خاص :

یکی از پر مصرف ترین قطعات در دنیای صنعت امروزی به خصوص در صنعت خودروسازی قطعات پله دار می باشد که ما آنها را به نام قطعات محوری می شناسیم . این خط در سال 1389 به خطوط تولید اضافه گردید و توانست بخش عظیمی از نیاز مشتریان به این نوع محصولات را پاسخگو باشد .

       شستشو ، پولیش و پرداخت :

عملیات تکمیلی که روی قطعات و پرچ های تولیدی این شرکت انجام می شود فرایند شستشو ، پولیش و پرداخت قطعات می باشد .

      رولینگ :

با توجه به افزایش کمی قطعات تولیدی و نیاز قطعات به عملیات رولینگ در سال 93 در راستای تسهیل انجام امور و پیشبرد سریعتر این عملیات و نیز تحت کنترل داشتن کیفیت عملیات مذکور، شرکت پرچ نگین اقدام به راه اندازی خطوط رولینگ و چاک زنی در داخل شرکت نمود که این امر توانایی ارائه قطعات چاکدار ( روی گل) ، رزوه دار و آجدار بر روی قطعات درخواستی مشتریان را برای این شرکت فراهم آورد.

     آبکاری و پوشش گالوانیزه :

خط گالوانیزه سرد سه ظرفیتی در سال 1394 با ظرفیت 450 تن پوشش سالیانه با هدف افزایش کیفیت قطعات در شرکت راه اندازی گردید و به بهره برداری رسید .

        بسته بندی:

به منظور تسهیل در شمارش ، انبارش و رعایت طرح بسته بندی ، پرچ نگین بسته بندی کلیه محصولات خود را به 2 روش زیر ارائه می کند :

        بسته بندی در قوطی و کارتن های آرم دار (هر 6 عدد قوطی داخل یک کارتن )

        بسته بندی در کیسه های آرم دار (این روش به درخواست مشتری به منظور کاهش قیمت انجام می گردد)

• چنانچه مشتریان محترم نیاز به تست ریپورت (شناسنامه محصولات ) داشته باشند می توانند با هماهنگی اقدام به اخذ مدرک فوق نمایید.

• کلیه بسته بندی های این شرکت همراه با برگه شناسایی محصول نهایی می باشد .

لازم به ذکر است چنانچه کالاهایی که سفارش گذاری شده اند نیاز به عملیات های سخت کاری داشته باشند فرآیند های فوق به عنوان فرآیندهای کاری خارج از کارخانه توسط بهترین پیمانکاران انجام می پذیرد که تحت کنترل و بازرسی( پیش بینی شده و پیش بینی نشده ) مدیران مربوطه قرار دارند تا عملکرد آنان به دقت مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار گیرد .

شرکت پرچ نگین امیدوار است تا با ارائه محصولاتی با کیفیت و اقتصادی گام موثری در اجرای اهداف بزرگ مشتریان خود بردارد.